بوگیری یخچال

بوگیری یخچال


بو گرفتن یخچال بدلیل زیاد بودن مواد غذایی داخل آن و بوهای مختلف بوجود می آید . استفاده از بوگیرهای یخچال کار ساده ای میباشد اما با استفاده از مواد طبیعی نیز میتوانید به سادگی اینکار را انجام دهید .

راههای پیشنهادی برای بوگیری یخچال و فریزر  :

استفاده از جو . یک لیوان پر از جو را درون یخچال قرار دهید تا از شر بوی بد یخچال یا فریزر راحت شوید .

بوگیری یخچال با جوش شیرین

استفاده از جوش شیرین . جوش شیرین را روی یک کاغذ ریخته و در یخچال یا فریزر قرار دهید و تا بوگیری کامل بگذارید داخل یخچال بماند . سعی کنید درب یخچال را بسته نگه دارید . بعد از بوگیری جوش شیرین را دور بریزید . برای بوگیری دائمی یخچال یک بسته جوش شیرین تهیه کنید و در آن را مقداری باز بگذارید و در یخچال قرار دهید . این روش تا زمانی که جوش شیرین داخل یخچال باشد بوگیری را انجام میدهد .

بوگیری یخچال با سرکه

استفاده از سرکه . سرکه سفید بسیاری از بوها را مانند جوش شیرین از بین میبرد . مقداری سرکه را درون لیوان بریزید و داخل یخچال فریزر قرار دهید .

بوی بد یخچال قهوه

استفاده از قهوه . دانه های خشک و تازه قهوه را درون یک کاسه سرباز ریخته و در یخچال قرار دهید . بوی یخچال تا چند روز آینده از بین خواهد رفت .

بوگیری با ذغال

استفاده از ذغال فعال شده . اینگونه ذغال را میتوانید از مغازه حیوانات خانگی یا داروخانه ها تهیه بفرمایید . زغال را در یک کاسه ریخته و درون یخچال یا فریزر بگذارید سپس درجه یخچال را در کمترین حالت ( دمای ) ممکن بگذارید . بعد از چند روز بوی ناخوشایند یخچال از بین خواهد رفت .

بوی بد یخچال

استفاده از خاک بستر گربه . اگر گربه دارید میتوانید از خاک بستر بدون بوی گربه برای بوگیر یخچال استفاده کنید . خاک بستر بوگیر بسیار قوی مباشد. خاک بستر را داخل یک ظرف ریخته و در داخل یخچال قرار دهید .

بوگیری با وانیل . چند گوله پنبه درست کنید و در عصاره وانیل خیس کنید سپس درون یخچال قرار دهید .

بوگیری با پرتغال . یک عدد پرتغال را برداشته و قاچ کنید سپس درون یخچال بگذارید تا بوی ناخوشایند یخچال از بین برود .

5/5 - (1 امتیاز)

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.