تمیز کردن اصولی توالت فرنگی

تمیز کردن اصولی توالت فرنگی


هیچکس شستن دستشویی را دوست ندارد اما برای رعایت بهداشت شخصی اینکار هفته ای یک بار باید انجام شود . بهترین ماده ای که میتوان برای تمیز کردن و جرم گیری توالت فرنگی استفاده کرد وایتکس میباشد اما باید آن را درست مصرف کنید . استفاده از مواد طبیعی غیر سمی نیز برای کسانیکه حیوان خانگی و کودک دارند مناسب میباشد . هیچوقت مواد شوینده را با یکدیگر ترکیب نکنید زیرا باعث تولید گاز سمی میشوند که برای سلامتی و ریه بسیار مضر میباشند .

تمیز کردن توالت با وایتکس

جرم گیری و شستن داخل توالت فرنگی با مایع سفید کننده . ¼ لیوان مایع سفید کننده را داخل توالت ریخته و با فرچه تمامی سطوح داخلی را کاملا آغشته و تمیز نمایید . برای تمیز شدن بهتر 12 الی 24 ساعت بگذارید تا درون توالت بماند سپس آبکشی نمایید .

تمیز کردن توالت با جوش شیرین

استفاده از جوش شیرین برای پاک کردن داخل توالت . جوش شیرین یک ماده ارزان ، غیر سمی و طبیعی برای تمیز کردن و سفید کردن توالت میباشد . این روش برای کسانیکه بچه کوچک یا حیوان خانگی دارند گزینه خوبی میباشد . جوش شیرین را داخل توالت ریخته تمام سطوح داخلی را بپوشانید و بعد از 5 دقیقه با فرچه آن را تمیز کنید سپس آبکشی نمایید .

نوشابه توالت تمیز کن

استفاده از نوشابه برای تمیزکاری دستشویی . نوشابه به دلیل داشتن اسید فسفریک و اسید کربنیک داراری خواص پاک کنندگی میباشد . 2 لیوان نوشابه را در توالت ریخته و تمام سطوح داخلی را به آن آغشته نمایید و به مدت 12 ساعت بگذارید باقی بماند . هر چقدر بیشتر به نوشابه فرصت بدهید توالت شما را تمیز تر خواهد کرد .

شستن توالت فرنگی با مواد شوینده

استفاده از تمیز کننده های طبیعی .  ½ لیوان سرکه ، ¼ لیوان جوش شیرین و 2 لیتر آب را با هم مخلوط کرده و آن را درون توالت بریزید و بعد از چند ساعت آبکشی نمایید .

  • برای جرم گیری میتوانید یک قسمت آب اکسیژنه را با دو قسمت آب ترکیب کنید و به جرم های موجود در توالت بزنید و تا حل و نابود شدن جرم صبر کنید سپس آبکشی نمایید .

جرم گیری توالت فرنگی

تمیز کردن بدنه خارجی توالت فرنگی با وایتکس . 1.5 قاشق چایخوری مایع سفید کننده را با 1 لیتر آب گرم ترکیب کرده و در داخل اسپری بریزید . ترکیب را خوب تکان دهید سپس به سطوح پاشده 1 دقیقه صبر کنید سپس با دستمال تمیز کنید . تمامی اجزای دستشویی را تمیز کنید . تمام جاهایی که ردی از ادرار دارند را کاملا تمیز کنید .

تمیز کردن توالت با اسپری

استفاده از اسپری تمیز کننده سطوح برای تمیزکاری . تمام سطوح خارجی را با اسپری خیس کنید سپس با یک اسکاج تمامی آن را تمیز کنید .

تمیز کردن توالت با سرکه

استفاده از سرکه برای تمیزکاری . سرکه یک تمیز کننده طبیعی میباشد که سمی هم نیست . میتوانید آن را روی سطوح ریخته سپس با اسکاج آن را تمیز کنید .

امتیاز شما به این محتوا post

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.