باد کردن آدامس

راهنمای خرید آدامس بادکنکی مناسب : حتما از آدامس های مخصوص باد کردن یا همان بادکنکی خریداری نمایید . اگر عکس بادکردن آدامس روی جعبه بود آن آدامس خوبی میباشد . به لغت بادکنکی ” bubble ” روی جعبه آدامس دقت کنید . آدامس خرسی یکی از بهترین آدامس های بادکنکی موجود در بازار میباشد . آدامس هایی با شکر کمتر نتیجه بهتری در باد کردن میدهند . از آدامس های مانده برای باد کردن خریداری نکنید زیرا مقداری خشک شده اند برای اینکار مناسب نیستند . مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید تا به سادگی و با مقداری تمرین آدامس خود را به خوبی باد کنید .

چگونه آدامس باد کنیم

مقدار مناسبی از آدامس را استفاده کنید . استفاده از آدمس زیاد مساوی با ایجاد حباب بیشتر نیست بنابراین برای شروع کار یک عدد آدامس بادکنی را در دهان خود بگذارید . تا زمانی که آدامس کاملا صاف و نرم بشود آن را بجوید . بعد از چند دقیقه جویدن طعم و شیرینی آدامس خواهد رفت و آن موقع آدامس آماده باد کردن میباشد .

ترکاندن آدامس

دایره ای شکل کردن آدامس . آدامس را با زبان به سقف دهان چسبانده و آن را مانند نیم دایره درست کنید . همچنین برای صاف کردن بیشتر آدامی میتوانید از پشت دندانهای جلویی خود نیز کمک بگیرید .

چگونه آدامس را باد کنیم

زبان خود را داخل آدامس کنید . مقداری لب های خود را خیس کنید سپس دندانهای خود را باز کرده و زبان خود را داخل آدامس کنید و به آرامی زبان را به بیرون از دهان هدایت کنید . در جلوی آینه اینکار را تمرین کنید تا بتوانید به درستی اینکار را انجام دهید .

طریق باد کردن آدامس

نفس خود را به داخل آدامس هدایت کنید . به آرامی نفس خود را از روی زبان به داخل آدامس هدایت کنید . بسیار از افراد فقط هوا را از لبهای خود به داخل آدامس هدایت میکنند که کار اشتباهی است زیرا قدرت کافی برای باد کردن آدامس را ندارد . باید هوا را از داخل ریه به داخل آدامس هدایت کرد .

آدامس بادکنکی

زبان خود را از داخل آدامس خارج کنید . وقتیکه آدامس شروع به باد شدن کرد آرام آرام زبان خود را از داخل آن خارج کنید . دندان ها آدامس را نگه خواهند داشت . به صورت آرام و پایدار آدامس را باد کنید . دهان خود را نبندید و با دهان باز آدامس را باد کنید .

از هوای سرد ، گرم و باد دوری کنید . برای درست کردن بادکنک های بزرگ در هوای معتدل و بدون وزش باد اینکار را انجام دهید .

برای جلوگیری از ترکیدن آدامس روی صورت خود میتوانید بعد از باد کردن آدامس دهان خود را ببندید یا هوای داخل آن را مکش کنید .

4.2/5 - (4 امتیاز)

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.