۳ سوته جذاب شوید !! ( آموزش گام به گام )

جذابیت

تعریف جذابیت :

جذابیت کاملاً درونی است . هر فردی بدون توجه به سن و ویژگی‌های فیزیکی می‌تواند جذاب باشد . به‌منظور جذاب بودن فقط نیاز تغییر نگاه ، احساس و رفتار خود دارید . جذابیت در دختران ، پسران و زنان زیاد فرقی نمیکند ، زیرا مشخصه‌های یکسانی دارند ، بنابراین شما با رعایت این مشخصه‌ها می‌توانید جذاب باشید و همه را جذب خود کنید .

جذاب کردن خود

رموز جذابیت

رژیم غذایی سالمی داشته باشید . سالم بودن یکی از مهم‌ترین قسمت‌های جذاب بودن است . مطمئن شوید که به مقدار زیادی ( حداقل ۸ لیوان ) آب در روز می‌نوشید . هرروز میوه و سبزی بخورید . اگر گوشت می‌خورید ، از گوشت‌های کم‌چرب مانند : مرغ ، ماهی و بوقلمون استفاده کنید .

البته خوب است که بعضی از اوقات نیز رژیم خود را بشکنید و به خوردن غذاهای موردعلاقه خود بپردازید ، اما تا می‌توانید از غذاهای سالم استفاده کنید .

در صورت امکان ، نوشابه را از رژیم غذایی خود حذف کنید .

رازهای جذابیت

منظم ورزش کنید . ورزش کردن فقط باعث زیبا شدن ظاهر شما نمی‌شود ، بلکه می‌تواند باعث احساس شادی در شما شده و در افزایش اعتمادبه‌نفس به شما کمک کند .

در حالت ایده‌ال شما باید ۵ بار در هفته و حداقل ۳۰ دقیقه ورزش کنید . به دنبال نوعی از ورزش که دوست دارید مانند : شنا ، دویدن یا رقصیدن باشید .

اگر ۵ روز در هفته امکان‌پذیر نبود ، ۳ روز در هفته ورزش کنید .

چگونه جذاب شویم

نظافت شخصی خوبی داشته باشید . قسمتی از جذاب بودن تمیز نگه‌داشتن خود و همچنین دادن بوی خوب است . روزی ۲ باز مسواک بزنید و از نخ دندان نیز استفاده کنید .

هرروز دوش بگیرید و موهای خود را با توجه به نوع آن شستشو دهید ( تنظیم دفعات شستشو ) .

بهداشت خوب یعنی بعد از دستشویی رفتن نیز دست خود را شستشو دهید .

از دئودورانت به‌صورت روزانه استفاده کنید .

خوب است که از عطر و ادکلن استفاده کنید ، اما در استفاده از آن زیاده‌روی نکنید تا بوی آن اذیت کند .

جذابیت دختران

از پوست خود مراقبت کنید . داشتن پوستی سالم و مرطوب می‌تواند یک‌راه آسان برای داشتن ظاهری جذاب باشد . از ضد آفتاب ، مرطوب‌کننده ، لایه‌بردار و پاک‌کننده پوست مناسب پوست خود استفاده کنید .

اگر در مورد مراقبت پوستی مناسب برای پوست خود شک دارید ، از افراد ماهر و متخصص کمک بگیرید .

جذابیت پسر و دختر

مدل موی مناسب داشته باشید . مدل‌های موی مختلفی با توجه به شکل سر شما می‌توانند زیبا باشند ، اما درنهایت ، بهترین مدل مو ، مدلی است که به شما احساس اعتمادبه‌نفس بدهد .

مهم نیست که شما مول بلند ، کوتاه یا متوسط را ترجیح می‌دهید ، تا زمانی که با آن اندازه مو احساس جذاب بودن داشته باشید ، آن مدل و اندازه مو برای شما مناسب است . اگر رنگ موی جدید باعث بیشتر شدن اعتمادبه‌نفس در شما می‌شود ، آن را امتحان کنید .

جذابیت ظاهری

مقداری زودتر از خواب بیدار شوید تا خود را آماده رفتن به بیرون کنید . مقداری زودتر بیدار شدن از خواب با توجه به میزان زمان موردنیاز برای آماده شدن ، برای هر فرد متفاوت است ، که می‌تواند بین ۲۰ دقیقه تا حتی ۱ ساعت باشد .

شما باید مطمئن شوید که وقت کافی برای مسواک زدن ، دوش گرفتن ، لباس پوشیدن ، حالت دادن به موها و در صورت نیاز آرایش را داشته باشید .

پوشیدن لباس جذاب

بالا بردن جذابیت ظاهری

لباسی بپوشید که اعتمادبه‌نفستان را افزایش دهد . هر مدل لباسی می‌تواند شمارا جذاب کند ، البته درصورتی‌که شما با پوشیدن آن احساس خوبی داشته باشید .

کمی وقت بگذارید تا سلیقه لباس پوشیدن خود را کشف کنید . اگر لباسی پوشیدید که بهترین احساس را با آن داشتید ، از طریق زبان و بدن و طرز برخورد شما ، خود را نشان خواهد داد .

جذابیت پسران

لباسی بپوشید که دقیقا اندازه شما باشد . درست است که هر چیزی که دوست دارید بپوشید خوب است ، اما لباس‌های خیلی بزرگ یا کوچک زیاد جالب نیست . شلواری بپوشید که روی کمر واقعی شما بنشینید و احساس راحتی کنید ، به دنبال پیراهنی باشید که قبل از کمر به‌ایستد ( تمام شود ) . مخصوصاً به دنبال لباسی باشد که بدن شمارا پنهان نکند .

جذابیت خانم ها

برای جلب‌توجه رنگ قرمز بپوشید . درزمانی که شک دارید ، رنگ قرمز بپوشید . رنگ قرمز باعث جذب چشم و ایجاد شور و اشتیاق می‌کند . عقیده بر این است که رنگ قرمز باعث جذاب شدن بیشتر افراد می‌شود .

به‌عنوان‌مثال : شما می‌توانید روسری یا پیراهن قرمز بپوشید .

جذاب شدن با لباس

روی لباس‌های رسمی سرمایه‌گذاری کنید . خیلی مهم است که لباس رسمی یا لباس مناسب برای مناسبت‌های رسمی بپوشید . حتی اگر برای یک شام خوردن باشد ، پوشیدن لباس درست می‌تواند شمارا جذاب نشان دهد .

جذابیت و مد

مد روز را دنبال کنید . به دنبال روند مد در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی یا مجلات مد باشید . سعی کنید کمد لباس خود را با توجه به حالت فعلی مد که می‌بینید و دوست دارید به‌روزرسانی کنید .

اگر نمی‌توانید لباس جدید بخرید ، فقط وسایل جانبی مانند کمربند و روسری خود را به‌روز کنید .

جذاب شدن پسرها

مطمئن باشید که لباس‌های شما مرتب و بدون چروک باشند . حتی اگر لباس‌های زیبا بپوشید ، اما لباس‌های شما دارای چروک بوده و نامرتب باشند ، زیاد خوب به نظر نخواهید رسید .

مطمئن شوید تمامی لباس‌های شما بدون چروک ، بدون لک ، تمیز و مرتب باشند . به‌عنوان‌مثال : پیراهن را طوری نپوشید که نصف آن داخل و نصف آن خارج از شلوار باشد .

رفتار جذاب

جذابیت دخترانه

با تمامی افراد مهربان باشید . هیچ‌چیزی جذاب‌تر از رفتار دوستانه و مهربانانه با دیگر افراد نیست . بی‌ادب نباشید و همیشه بهتر از بقیه رفتار کنید . با هرکسی که برخورد می‌کنید مهربان باشید ، زیرا آن‌ها شمارا به‌صورت مثبت و خوب به یاد می‌آورند .

حتی اگر حال خوبی ندارید ، آن را به دیگران بروز ندهید .

سلام کردن یادتان نرود ، به کارمند فروشگاه ، پیشخدمت و یا همسایگان خود سلام کنید .

تعریف جذابیت

حس خوب خوش‌مشرب بودن و شوخ‌طبعی داشته باشید . درزمانی که جدی نیستید و به همه‌چیز می‌خندید ، از دید بقیه افراد بسیار پسندیده است . از خندیدن و خنداندن دیگران نترسید . مردم به کسانیکه که می‌توانند آن‌ها را بخندانند جذب می‌شوند .

جذابیت دختر

مطمئن عمل کنید ( اعتمادبه‌نفس داشته باشید ) . غرور جذاب نیست ، اما ظاهر شدن با اعتمادبه‌نفس قطعاً جذاب است . در مورد ظاهر و توانایی‌های خود اعتمادبه‌نفس داشته باشید . داشتن اعتمادبه‌نفس باعث جذابیت بیشتر شما خواهد شد .

به خودتان باد نکنید ( با تکبر ) ، اما خودتان را هم‌دست کم نگیرید . به‌عنوان‌مثال : بگویید ” من سخت ‌روی این پروژه کار می‌کنم ، بنابراین فکر می‌کنم که کار به‌خوبی انجام شود ” .

راز جذابیت دختران

زبان و بدن مثبت را نشان دهید . خمیده بودن ( قوز داشتن ) و دست‌به‌سینه بودن ، نشانگر خجالتی و نامطمئن بودن است . همیشه صاف باشید . دستان خود را کنار بدن خود قرار دهید یا از دستان خود در هنگام حرف زدن استفاده کنید .

به‌عنوان‌مثال : درزمانی که با دیگران صحبت می‌کنید ، ایستاده یا صاف شوید و مستقیماً در چشمان او نگاه کنید .

راز جذابیت مردان

اغلب لبخند بزنید . شما مجبور نیستید که کلاً لبخند بزنید ، اما لبخند زدن عالی است . در زمان دیدن افراد یا در هر زمان که واقعاً خوشحال هستید ، به آن‌ها لبخند بزنید .

به نظر می‌آید حالت صورت خوشحال می‌تواند افراد را جذاب‌تر نشان دهد .

نکات مهم

۱ – تا جایی که می‌توانید و امکان دارد یادگیری خود را افزایش دهید . هوش و ذکاوت همیشه جذاب است .

۲ – اطراف خود را با دوستان مهربان که از وقت گذراندن با آن‌ها لذت می‌برید پر کنید . دیده شدن با گروهی از دوستان می‌تواند جذاب باشد .

۳ – غرق در ظاهر بیرونی خود نشوید . درنهایت ، چیزی که داخل شماست مورد محاسبه قرار می‌گیرد 🙂 .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *