از بین بردن خط و خش شیشه

خط و خش افتادن روی وسایل شیشه ای چیز طبیعی و عادی میباشد . راههای استفاده شده در این مقاله را میتوانید برای تمامی سطوح شیشه ای مانند : خش و خش شیشه ساعت ، شیشه ماشین ، شیشه و آینه های منزل استفاده نمایید . 4 روش برای از بین بردن این گونه خط و خش ها وجود دارد که میتوانید با سلیقه خود یک یا چند عدد از آنها را استفاده کنید .

خش گیری با استفاده از خمیر دندان

خش گیری شیشه اتومبیل

شیشه را قبل از خش گیری کاملا تمیز کنید ، سپس یک دستمال بدون پرز برداشته و خیس کنید سپس آب اضافی آن را خارج کنید . آب دستمال را طوری بگیرید که آبی از آن چکه نکند .

خش گیری شیشه ماشین

مقداری خمیر دندان غیر ژله ای روی دستمال بمالید . از خمیر دندان های ژله ای استفاده نکنید زیرا قدرت کافی برای از بین بردن خط و خش را ندارند . خمیر دندان های معمولی حاوی جوش شیرین هستند که باعث از بین بردن بهتر خش میشوند .

خش گیری آینه

دستمال آغشته به خمیر دندان را روی شیشه بمالید . با حرکات چرخشی به مدت 30 ثانیه روی خش شیشه بمالید . در صورتیکه خش از بین نرفت دوباره مقداری خمیر دندان مالیده و اینکار را تکرار نمایید . بعد از خش گیری شیشه را تمیز کنید .

خش گیری با استفاده از جوش شیرین

خش گیری شیشه ساعت

جوش شیرین و آب را به نسبت مساوی با یکدیگر ترکیب کنید ، یک ترکیب خمیری مانند درست میشود . یک قاشق غذاخوری پر کافی است . شیشه را قبل از خش گیری کاملا تمیز کنید .

خط شیشه جلوی ماشین

یک دستمال بدون پرز را به خمیر آغشته کنید . سپس محل مورد نظر را به مدت 30 ثانیه با حرکات چرخشی تمیز کنید تا به سادگی خش های مورد نظر از بین برود . بعد از خش گیری شیشه را تمیز کنید .

خش گیری با استفاده از لاک ناخن

پولیش شیشه

مقداری از لاک ناخن را روی خش شیشه بریزید و مقداری آن را روی خش ها بمالید . یک ساعت صبر کنید تا لاک خشک شود . در این زمان لاک زمان کافی را برای نفوذ و از بین بردن خش ها را بدست می آورد .

رفع خش برف پاک کن

مقداری لاک پاک کن را روی دستمال بریزید . سپس با دستمال آغشته به لاک پاک کن روی شیشه را تمیز کنید تا شیشه بدون خش را مشاهده کنید .

خش گیری با استفاده از واکس ( جلا دهنده ) فلزات

خش گیری شیشه

مقداری جلا دهنده فلزات را روی دستمال بدون پرز بریزید . مقدار کمی از واکس را روی دستمال بریزید .

از بین بردن خط شیشه

به مدت 30 ثانیه با حرکات چرخشی روی خش شیشه را بمالید . از بیشتر استفاده کردن از واکس فلزات خودداری نمایید زیرا امکان صدمه زدن به شیشه وجود دارد .

امتیاز شما به این محتوا post

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.