تشخیص اصل بودن ادکلن

خریدن ادکلن و عطر اصل با کیفیت یکی از دغدغه های مردم است زیرا ادکلن محصولی است که نمونه فیک ( قلابی ) و بی کیفیت آن به وفور یافت میشود . در صورتیکه قصد خرید عطرهای متوسط یا گران قیمت را دارید باید از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید . بعضی از ادکلن ها هم وجود دارند که فیک نیستند اما بی کیفیت هستند و همان مشخصات ادکلن های بی کیفیت را دارا میباشند . نکات زیر را در هنگام خرید مد نظر داشته باشید تا بتوانید ادکلن با کیفیتی را تهیه کنید .

نکات پیش از خرید عطر و ادکلن

ادکلن قلابی

از فروشنده معتبر خرید کنید . همیشه عطر خود را از فروشنده معتبر خریداری نمایید . سعی کنید ادکلن را از مغازه خریداری کنید تا از اینترنت زیرا میتوانید بسیاری از موارد را بررسی کنید و به اصل یا فیک ( قلابی ) بودن آن پی ببرید .

قیمت ادکلن اصل

به قیمت ادکلن دقت کنید . درست است که قیمت معیار درستی بر کیفیت عطر نیست اما اگر از قیمت توزیع کارخانه پایین تر باشد 100% تقلبی یا تاریخ گذشته میباشد . قیمت ادکلن را میتوانید در سایت آمازون چک کنید و به تومان تبدیل کنید سپس با قیمت عطر فروشی مقایسه کنید . گول تخفیف را نخورید زیرا هیچ کس جنس خوب را زیر قیمت خرید نمیدهد .

ادکلن اصل از کجا بخریم

وب سایت اصلی سازنده ادکلن را چک کنید . تولید کنندگان عطر و ادکلن مشخصاتی از جعبه ، شیشه ، اطلاعات پشت جعبه عطر ، بارکد و خیلی از چیزهای دیگر را برای نمایش گذاشته اند که شما میتوانید آنها را چک کنید سپس به خرید بروید .

نکات مهم در هنگام خرید عطر و ادکلن

تفاوت لالیک اصل از قلابی

چک کردن بسته بندی عطر . ادکلن های اصل دارای سلفون سفت و با کیفیت بالا در دور جعبه خود هستند . اگر کیفیت سلفون دور جعبه پایین بود یا شل بود آن عطر تقلبی یا بی کیفیت میباشد .

خرید عطر اصل

چک کردن جعبه عطر . ادکلن بدون جعبه را به هیچ عنوان نخرید . قبل از باز کردن جعبه موارد زیر را چک کنید :

غلط املایی و گرامری نباید در توضیحات روی جعبه باشد .

جعبه اصل باید از مواد خوب درست شده باشد .

اگر جنس جعبه نازک و شل و ول بود ادکلن قلابی میباشد .

بارکد باید در کف جعبه زده شده باشد .

در صورت داشتن چسب اضافی دور جعبه ( ضعف در بسته بندی ) آن عطر را نخرید .

قیمت ادکلن اصل

چک کردن بادکد و سریال نامبر . اگر ادکلن مورد نظر سریال نامبر یا بارکد نداشت 100% تقلبی میباشد زیرا تمام شرکت های معتبر از هر دوی این شماره ها استفاده میکنند . بعد از خرید هم میتوانید همین شماره ها را در وب سایت شرکت اصلی چک کنید تا از اصل بودن آن اطمینان حاصل فرمایید .

سریال نامبر عطر اصل

چک کردن شیشه ادکلن . شیشه تمامی ادکلن های اصل با کیفیت عالی تولید میشوند زیرا شیشه ادکلن یکی از موارد بسیار مهم در تولید عطر میباشد . درپوش ادکلن باید سفت و کاملا فیت باشد . ادکلن های با شیشه یا پلاستیک بی کیفیت 100% فیک هستند .

تست عطر اصل

تشخیص ادکلن اصل با بو . تشخیص ادکلن اصل با بو کار نسبتا سختی میباشد اما در حالت کلی ادکلن های اصل دارای رایحه ای ترکیبی و پیچیده هستند اما ادکلن های معمولی یا فیک کلا یک بو را میدهند .

لایه های بوی عطر

تشخیص ادکلن با بوی لایه های مختلف آن . ادکلن اصل دارای 3 لایه مختلف از بو میباشد . ادکلن باید دارای 3 لایه ( یا نت ) بالایی ، میانی و پایه باشد که تا جذب شدن کامل بوی آن تغییر می کند . ادکلن های فیک دارای یک بوی مشخص از زمان استفاده از آنها تا زمان رفتن کامل بوی آن ها میباشند .

بارکد خوان ادکلن

بررسی ادکلن برای ترکیبات شیمیایی یا طبیعی . ادکلن های اصل دارای لایه های مختلفی از بو هستند به همین دلیل دارای ترکیبات طبیعی و مصنوعی زیادی هستند . ادکلن های فیک کاملا از مواد شیمیایی تشکیل شده اند .

ماندگاری عطر

تست ماندگاری عطر . ادکلن های اصل بعد از شروع به مصرف کردن 6 تا 18 ماه بعد ماندگاری خود را از دست میدهند . ادکلن های فیک یا معولی بعد از چند هفته تا چند ماه ماندگاری خود را از دست میدهند .

چک کردن ادکلن اصل

تست کردن نهایی عطر . مقداری از عطر را روی پوست خود بزنید . بعضی از عطرهای شیمیایی یا معمولی واکنش آلرژیک یا سوزش روی پوست ایجاد میکنند . عطرهای معمولی یک نوع رایحه دارند و بعد از چند ساعت هم از بین میروند .

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.