فیلم زدن کرم دور چشم

پوست اطراف چشم نازک تر و بسیار حساس تر از دیگر مناطق بدن است . درو چشم ممکن است پف کند ، خشک ، سیاه یا چروک شود . برای جلوگیری و درمان اینگونه مشکلات باید از کرم های دور چشم استفاده کنید . اولین قدم برای خرید کرم دور چشم این است که باید نیاز پوست دور چشم را دانست سپس باید ترکیبات آن را چک کرد که حاوی مواد مناسب باشد . در هنگام خرید کرم دور چشم به دلیل مارک های زیاد و متنوع مثل : لیراک ، سینره ، نیوا ، دکتر ژیلا ، الارو ، نئوستراتا و بسیاری دیگر احتمالا گیج میشوید که کدام بهتر است اما بدانید باید ترکیبات و خواص آن را چک کنید نه قیمت یا ایرانی و خارجی بودن آن را فقط مد نظر داشته باشید .

راهنمای خرید بهترین کرم دور چشم

زمان استفاده از کرم دور چشم

به دنبال کرم های دور چشم حاوی رتینوئید باشید . رتینوئید و ویتامین A به پوست کمک میکنند تا سلول های پوست را بازسازی کند و برای تولید کلاژن تحریک کند . اینکار باعث کاهش چین و چروک پوست خواهد شد . همچنین این ترکیبات باعث خنثی و بهبود آسیب های نور خورشید روی پوست میشوند .

از مقدار کمی از کرم های حاوی رتینوئید و ویتامین A استفاده کنید زیرا ممکن است باعث حساس شدن و تحریک شدن پوست بشود .

در هنگام استفاده از کرم رتینوئید حتما از ضد آفتاب استفاده کنید زیرا رتینوئید پوست را در مقابل آفتاب حساس میکند . همچنین میتوانید از دور چشم های رتینوئید و دارای ضد آفتاب استفاده کنید .

راهنمای خرید کرم دور چشم

کرم دور چشم حاوی کاهنده پف چشم بخرید . پف چشم زمانی بوجود می آید که مایعات بدن در چشم جمع میشوند و ایجاد تورم می کنند . پف چشم میتواند از کم خوابی ، آلرژی و نداشتن رژیم غذایی مناسب بوجود بیاید . کرم های حاوی کافئین و خیار باعث کمک به کاهش پف چشم میشوند .

کرم های دور چشم حاوی : چای سبز ، آلوئه ورا ، روغن نارگیل ، بابونه نیز در کاهش تورم و پف چشم موثر هستند .

سن استفاده از کرم دورچشم

کرم دور چشم از بین برنده سیاهی دور چشم بخرید . اگر دچار سیاهی دور چشم هستید به دنبال کرم دور چشم حاوی ویتامین C و K همچنین حاوی کافئین باشد . خیار و کوجیک اسید نیز سیاهی دور چشم را کاهش می دهند .

همچنین به دنبال کرم دور چشم حاوی ” light-reflecting ” یا همان انعکاس دهنده نور باشید تا به روشنایی دور چشم کمک کند .

چگونه کرم دور چشم یزنیم

کرم مناسب نوع پوست خود بخرید . اگر پوست چرب دارید به دنبال کرم های بدون روغن بگردید . اگر پوست خشک دارید کرم های حاوی مرطوب کننده خریداری کنید . اگر پوست ترکیبی دارید از کرم های مخصوص استفاده کنید که مناسب هر دو پوست میباشد .

کرم دور چشم خانگی

خودتان کرم دور چشم درست کنید . اگر میخواهید صرفه جویی کنید یا کرم طبیعی مصرف کنید ساختن کرم در خانه را پیشنهاد میکنیم .

برای کاهش سیاهی زیر چشم میتوانید از : خیار ، نعناع ، آلوئه ورا و روغن بادام استفاده کنید .

برای کاهش چروک دور چشم میتوانید از دانه قهوه ، روغن زیتون و موم عسل استفاده کنید .

روش صحیح استفاده از کرم دور چشم

روش صحیح استفاده از کرم دور چشم

صبح یا شب از کرم دور چشم استفاده کنید . به صورت منظم و روزانه باید از کرم دور چشم استفاده کنید تا تاثیر آن را مشاهده کنید . همیشه طبق برنامه یا صبح بعد از بیدار شدن یا شب قبل از خوابیدن از کرم دور چشم استفاده کنید .

زمان استفاده از کرم دور چشم

با حرکات مالشی کرم دور چشم را مصرف کنید . از حرکات مالشی در ناحیه دور چشم اجتناب کنید زیرا پوست آن حساس بوده و امکان آسیب رساندن به آن وجود دارد . کرم را روی نوک انگشت تمیز بزنید سپس با حرکات آرام فشاری دور چشم بزنید منظور از حرکات فشاری ضربه های بسیار آرام و پشت سر هم میباشد . از داخل به خارج چشم کرم را بزنید .

پوست قسمت بالایی چشم را یادتان نرود و از قسمت داخل به خارج چشم کرم بزنید .

نگهداری کرم دور چشم

کرم دور چشم را داخل یخچال نگه دارید . اینکار باعث ماندگاری بیشتر کرم میشود مخصوصا اگر از مواد طبیعی ساخته شده باشد . استفاده از کرم خنک برای پوست اطراف چشم فوایدی مانند کاهش پف چشم نیز دارد .

امتیاز شما به این محتوا post

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.