سخنگو کردن پرنده

سخنگو کردن طوطی


یاد دادن حرف زدن به پرندگان کار بسیار لذت بخش میباشد اما مقداری سخت میباشد . با ما همراه باشید .

1 – انتخاب کلمه مناسب . بهترین کلمه برای اینکار اسم پرنده میباشد ، لغاتی مانند : عزیزم و چیزهای دیگری که زیاد به پرنده میگویید نیز برای اینکار مناسب میباشد . از انتخاب لغات بلند اجتناب کنید .

پرنده سخنگو

2 – تکرار کلمه به مقدار معقول . از گفتن پشت سرهم و به تعداد زیاد خودداری نمایید . لغت مورد نظر را با شادی و اشتیاق بگویید ، در اینصورت پرنده به کلمه توجه میکند .

حرف زدن پرنده

3 – پشت کار داشته باشید . یادگیری آنها کمی زمان بر است . بعضی از پرندگان شاید هیچوقت نتوانند صحبت کنند بنابراین به آنها سخت نگیرید .

حرف زدن با پرنده

4 – اگر پرنده شما از هوش بالایی برخوردار است سعی کنید معنی لغت را نیز به آن یاد دهید . نوع باهوش پرندگان مانند : طوطی آمازون ، ماکائو و کاسکو میباشند . مثلا میتوانید در موقعی که به پرنده تخمه میدهید لغت مورد نظر را تکرار کنید و در زمانهای دیگر آن لغت را بکار نبرید .

عکس پرنده سخنگو

5 – جایزه دادن به پرنده . بعد از یادگیری لغت مورد نظر حتما جایزه خوب و چیزیکه پرنده دوست دارد را به آن بدهید این کار باعث تشویق پرنده خواهد شد .

نکات

  • این آموزش در مورد پرندگان با قابلیت صحبت کردن میتوان اجرا کرد .
  • هیچوقت پرنده را فقط برای صحبت کردن خریداری نکنید زیرا بعضی از آنها هیچوقت صحبت نخواهد کرد و به نژاد آنها نیز ربطی نخواهد داشت و 100 % نیست .
امتیاز شما به این محتوا post

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.