آموزش خوابیدن به سگ

آموزش خوابیدن به سگ


آیا در خواباندن توله سگ یا سگ خود مشکل دارید ؟

آیا تمام شب سگ شما ناله میکند ؟

اگر چنین مشکلاتی در خواباندن سگ خود دارید میتوانید با مطالعه این مطلب میتوانید این مشکل را حل کنید .

عوض کردن وسایل و عادتهای سگ

1 – تهیه کردن وسایل مورد نیاز برای خوب خوابیدن . دادن یک پتوی گرم به سگ برای خوابیدن و قرار دادن یک ساعت که صدای منظم تیک تیک آن باعث راحت خوابیدن سگ میشود . همچنین میتوانید از موزیک ملایم یا صداهای طبیعی ضبط شده و گرم کن جای سگ برای خواب راحت سگ استفاده نمایید .

مشکل خواب سگ

2 – تمرین دادن سگ جهت خوابیدن در قفس . اگر میخواهید سگ شما در قفس بخوابد اما سگ را برای خوابیدن در قفس آموزش نداده اید ممکن است که کمی زمان ببرد تا سگ به قفس عادت کند .تحقیقات خود را جهت آموزش دادن سگ برای خوب شناختن قفس و استفاده از آن را انجام داده و سگ را آموزش دهید . در گفتن لغت قفس از لحن مثبت و ملایم استفاده نمایید تا سگ قفس را به عنوان تنبیه تلقی نکند .

  • اگر از قفس به عنوان تنبیه استفاده نمایید سگ شما دیگر هیچوقت به قفس عادت نکرده و آن را جای خوب و راحتی نمیداند .

مشکل خوابیدن سگ

3 – ورزش کردن و داشتن تحرک زیاد با سگ . اگر سگ شما در طول روز به اندازه کافی تحرک نداشته باشد ممکن است که در شب به راحتی نتواند بخوابد ، از 30 دقیقه تا 3 ساعت تمرین برای سگ مناسب میباشد که نسبت به نژاد ، سن و اندام سگ بستگی دارد . بهترین وقت ورزش کردن 1 الی 2 ساعت قبل از زمان خواب سگ میباشد البته در صورتیکه نمیتوانید در آن زمان اینکار را انجام دهید در هر زمانی از روز که وقت داشتید اینکار را انجام دهید .

بد خوابی سگ

4 – داشتن برنامه برای کارهای قبل از خواب . حتما قبل از خواب مطمئن شوید که سگ دستشویی برود ، همیشه چند ساعت قبل از خواب به سگ خود شام بدهید تا قبل از خواب بتواند آن را هضم و دفع کند .

عکس سگ خواب

5 – وقت دادن به سگ . هر تغییری در برنامه خواب سگ مدتی زمان میبرد تا سگ به آنها عادت کند و آنها را انجام دهد ، حواستان باشد که بهترین راه خواب راحت برای سگ خسته بودن آن است بنابراین حتما او را ورزش دهید .

برای مطالعه قسمت دوم مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید .

پیدا کردن مشکل سگ برای خوابیدن

3.5/5 - (2 امتیاز)

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.