فروش کامل سایت کوروک !!!

فروش سایت

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

من مهرداد هستم مدیر سایت کوروک ، به دلیل مهاجرت این سایت را برای فروش قرار دادیم و به بالاترین پیشنهادی که داده بشه فروخته خواهد شد ، بنابراین حداکثر قیمتی که رو که میخواید برای مالکیت کامل این سایت پرداخت کنید رو ارسال کنید ، چون ما فقط با بالاترین پیشنهاد تماس میگیریم و سایت رو به اون شخص یا شرکت میفروشیم .

این سایت به همراه تمامی اطلاعات و سروری که روش هست ( در صورت تمایل ) به شما واگذار میشه . تمامی مقاله ها ، عکس ها و محتواها در اختیار شما قرار خواهد گرفت و تضمین داده میشه که در اختیار کس دیگری نیست و قرار داده نخواهد شد . مالکیت کامل سایت به همراه دامنه koorook.ir به شما داده خواهد شد .

سایت دارای رتبه الکسای ۲۵۰۰ بود که به دلیل قطعی اینترنت و گذاشتن تبلیغات صباویژن ( به دلیل نیاز مالی ) به ۴۰۰۰ افت کرده ، اما با گذشت زمان به رتبه خودش باز خواهد گشت .

سایت دارای ورودی ۳۰۰۰۰ آی پی ورودی از گوگل و ۴۰ تا ۴۵ هزار پیج ویو در روز است ، البته قبل از قطعی اینترنت روزی ۴۵ هزار ورودی و ۶۵ هزار پیج ویو بود که تمامی آنها با گوگل آنالیتیکس قابل اثبات است .

مدیریت سایت وردپرس هست و در بهترین شرایط ممکن و با سرعت بالا و کاملا بهینه از نظر سئو ، البته به دلیل تبلیغات مقداری سرعت سایت کم شده که مشکل از سایت ما نیست و از شرکت های تبلیغاتی است که میتونید با حذف یا تغییر شرکت تبلیغاتی این مشکل رو هم برطرف کنید . البته در حال حاظر هم سرعت سایت بسیار بالاست .

سرعت و سئوی سایت در گوگل دسکتاپ ۱۰۰ و در موبایل ۸۵ هست ( البته بدون تبلیغات ) ، این یعنی بالاترین نرخ سرعت یک سایت !!!

سایت کاملا سئو شده ( چون ما در زمینه سئو حتی آموزش هم میدیم ) و از نظر بهینه سازی خیالتون راحت باشه .

درآمد ماهیانه سایت با تبلیغات کم ۴ تا ۶ میلیون هست و با تبلیغات زیاد و گرفتن ریپورتاژ ( که البته ما تا حالا اینکار رو نکردیم ) تا ۹ میلیون میتونید از سایت درآمد داشته باشید ، البته فقط با تبلیغات !!!! در ضمن اگر خودتون بتونید تبلیغ بگیرید این در آمد ۲ برابر میشه چون این شرکت ها ۵۰% درآمد رو خودشون برمیدارند .

نکته بسیار مهم : تمامی موارد گفته شده قابل اثبات بوده و مدارک تمامی آنها موجود هست و در صورت نیاز خریدار به صورت کامل ارائه خواهد شد . حتی درآمد روزانه سایت هم از پنل های تبلیغاتی یکتانت و صباویژن قابل روئویت هستند .

لطفا قیمت مورد نظر خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید :

gogamer1987@gmail.com

موفق باشید

 

نظرات بسته شده است.